O NAS – PRZEŻYJ Z NAMI SPORTOWĄ PRZYGODĘ

Jesteśmy Aktywni.

Biegamy od 10 lat. Na koncie mamy kilka maratonów, półmaratonów, biegi uliczne, przełajowe (m.in.Katorżnik), pustynne, sztafetę 12h pod ziemią i wiele innych. Ponad 600 km przebiegniętych w zorganizowanych biegach medalowych. Kilka tysięcy km w biegach rekreacyjnych i treningowych.

Wspinamy się z powodzeniem od 15 lat. Staliśmy już na szczycie Etny, Dżabal Toubkal, Mont Blanc, Elbrusa, Kilimandżaro, Island Peak. Prowadzimy trekkingi m.in. w Tatrach, Alpach, Dolomitach, na Kaukazie, w marokańskim Atlasie, Patagonii, w Himalajach Nepalu oraz na wulkany (m.in. Etna, Pico del Teide, Kilimandżaro, Kazbek, Demavend, wulkany Islandii).

Rower to nasza druga natura. Pedałujemy „od zawsze”. Siłą własnych mięśni dotarliśmy na krańce europy, daleko poza widzialny horyzont. Startujemy w rowerowych zawodach z cyklu MTB, m.in. Crosstriathlonie o randze Mistrzostw Polski.

Organizujemy wyprawy szyte na miarę i wyjazdy incentive od ponad 20 lat pod marką MK Tramping. To ponad 450 zorganizowanych podróży i blisko 9 tys. zadowolonych klientów.

Mamy Pasję, mamy Możliwości, mamy Doświadczenie.

Startuj za nami, a przywieziesz do domu dużo więcej wrażeń, niż tylko satysfakcję z ukończonych zawodów.

Zarażamy sportem. Aktywujemy ciekawość na świat.

Naszym celem jest realizowanie tematycznych wyjazdów sportowych na zawody oraz obozy kondycyjne organizowane na całym świecie. Oferta kierowana jest zarówno do szerokiego grona amatorów na różnym poziomie wytrenowania, jak i profesjonalistów pragnących rywalizować ze światową czołówką.

Kilkunastoletnie doświadczenie w organizowaniu wypraw ekspedycyjno-podróżniczych, incentive oraz trampingowych dało nam wiedzę i umiejętności w organizowaniu wyjazdu w każdy zakątek globu, na dowolnym poziomie Państwa potrzeb. Również własne doświadczenia sportowe i udział w licznych zawodach wyczuliły nas na specyficzne potrzeby miłośników sportu. Wiemy co jest ważne przed startem, wiemy jak zadbać o siebie po minięciu linii mety.

Nasze wyjazdy projektujemy tak, aby każdy uczestnik- sportowiec miał czas na osobistą aklimatyzację do nowych warunków przed startem. A po zawodach odkrył w nietuzinkowy sposób najciekawsze atrakcje w okolicy. Dbamy o logistykę, zaplecze techniczne, odpowiednią dietę oraz prawidłowy odpoczynek i regenerację po sportowym wysiłku. Na równi ze sportową rywalizacją realizujemy drugi cel i filar wyjazdu – aktywne odkrywanie świata. Preferujemy wyjazdy w małych grupach, dzięki czemu odpoczynek i atrakcje po sportowych zmaganiach są doświadczeniem pełniejszym i intensywniejszym. Egzotyczne tło dla organizowanych zawodów jest dla nas doskonałym bodźcem do poznania obcej kultury, kuchni, zwyczajów i pięknej przyrody w autorski, nieszablonowy sposób.

Nasze wyjazdy sportowe kierujemy również do kibiców – nie musisz startować, żeby z nami jechać. Na równi ze sportowcami dbamy o pozostałe grono naszych klientów. Zapewniamy atrakcje podczas trwania zawodów lub angażujemy wszystkich we współprzeżywanie emocji, jakie zawsze wiążą się z imprezami sportowymi. Zachęcamy – zabierz na wyjazd swoją drugą połowę lub grupę przyjaciół. Zarażamy sportem. Kibicujemy przygodzie.

WYBIERZ BIEG – WYŚLIJ DO NAS ZGŁOSZENIE

Wybierz interesujące Cię zawody spośród wszystkich oferowanych przez nas w Katalogu Wyjazdów lub napisz do nas, w jakiej imprezie na świecie chciałbyś wystartować. Zorganizujemy Dla Ciebie cały wyjazd od podstaw z opieką polskojęzycznego pilota lub lokalnym przewodnikiem, który zadba o wszystko.

ZAŁATWIAMY FORMALNOŚCI – ZAPISUJEMY NA BIEG, KUPUJEMY BILETY

Zadbamy o nocleg blisko startu, tak aby Twoją koncentrację przed zawodami nie rozpraszał męczący dojazd czy kluczenie po mieście. Zapiszemy Cię na wybrany dystans, znajdziemy dogodne połączenie lotnicze. Czas wolny po zawodach zapełnimy Ci najdogodniejszą dla Ciebie formą relaksu dostępną do zorganizowania na miejscu; odpoczynkiem na gorącej plaży, zwiedzaniem ekscytujących zabytków, wycieczką na rafting lub safari czy degustacją lokalnej kuchni, koncertem muzyki i tamtejszych trunków.

LECIMY NA MIEJSCE – STARTUJESZ, ZWIEDZASZ, ODPOCZYWASZ

Zgodnie z ofertą przez cały wyjazd towarzyszyć Ci będzie polskojęzyczny pilot oraz – w przypadku naszych wyjazdów katalogowych – grupa pasjonatów sportu taka jak Ty. Pilot zadba o Twój komfort podczas całego wyjazdu, start i odpoczynek po zawodach. Jeśli będzie trzeba – zdopinguje na trasie i zrobi zdjęcia na mecie.

WRACAMY DO DOMU – Z MEDALAMI I GŁOWĄ PEŁNĄ WRAŻEŃ

Uzbrojony w kolejne zwycięstwo nad własnymi słabościami możesz śmiało planować kolejne starty. Pomożemy Ci zrealizować nawet najbardziej szalone marzenia i sportowe projekty.

O Nas

Jesteśmy marką MK Tramping,
biura z ponad 20-letnim doświadczeniem

Organizujemy wyjazdy na maratony
na siedem kontynentów

Prowadzimy specjalistyczne obozy sportowe
dla biegaczy, cyklistów i fanów triathlonu

PRZEŻYJ Z NAMI
BIEGOWĄ PRZYGODĘ

Jesteśmy sportową marką
MK Tramping – poznaj nas
pod adresem:

www.mktramping.pl

Pasja do sportu, misja i wytrwałość
w dążeniu do celu to nasze trzy fundamenty

Pomagamy uczestniczyć w zawodach
sportowych na całym świecie

Podczas naszych aktywnych wyjazdów
pokazujemy świat najlepiej jak potrafimy

Najbliższe potwierdzone wyjazdy

MARATON W GRUZJI
27 września - 02 października 2019
HEIDELBERGCEMENT TBILISI HALF MARATHON

Gruzja | Bieganie | 4350 PLN + przelot

Maraton w Tajpej
12 grudnia - 18 grudnia 2019
TAIPEI MARATHON 2019

Tajwan | Bieganie | 5600 PLN + pakiet + przelot

c22d7a73-22e6-4cdb-9f07-aa009cf6000d
24 stycznia – 31 stycznia 2020
XXXI MARATHON MARAKESH

Maroko | Bieganie | Od 2950 PLN + pakiet + przelot

56395146_1037736696425943_4574951025705746432_n
6 marca – 9/13 marca 2020
LA KECHOISE MARAKESH – BIEG KOBIET

Marakesz | Bieganie | w przygotowaniu

Lizbona maraton
18 października - 21/23 października 2019
EDP MARATONA DE LISBOA

Portugalia | Bieganie | 3600 PLN + pakiet + przelot